MUHTEŞEM 15’LİK-25’LİK-35’LİK TARİFELER

>>> Bilgi

Muhteşem tarifelerden size en uygun olanını seçin, hem ücretsiz konuşun hem de mesajlaşın.

Her yöne 250 dakika ve 1.000 SMS ayda sadece 15 TL.
Her yöne 600 dakika ve 1.000 SMS ayda sadece 25 TL.
Her yöne 900 dakika ve 1.000 SMS ayda sadece 35 TL.

Numaranızı taşıyarak, yeni hat alarak veya faturasız Avea tarifelerinden geçiş yaparak KARTALLCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell Muhteşem Tarifeler’den yararlanabilirsiniz!

Üstelik tarifelerde kalan dakikalarınızı ve SMS’lerinizi ücretsiz sorgulayabilirsiniz!

Fatura döneminizde kalan konuşma sürelerinizi, SES yazıp, kalan SMS’lerinizi SMS yazıp 6000’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

>>> Ücretlendirme

Muhteşem 15’lik Tarife Muhteşem 25’lik Tarife Muhteşem 35’lik Tarife
Taahhütlü aylık ücret
(12 ay boyunca)
15 TL 25 TL 35 TL
Taahhütsüz aylık ücret 15 TL
(6 ay sonra 18 TL)
25 TL
(6 ay sonra 28 TL)
35 TL
(6 ay sonra 38 TL)
Her yöne ücretsiz görüşme süresi 250 dk 600 dk 900 dk
Her Yöne ücretsiz SMS 1.000 SMS 1.000 SMS 1.000 SMS
Ücretsiz süre bittikten sonra 41,5 Kr / Dakika 41,5 Kr / Dakika 41,5 Kr / Dakika
Ücretsiz süre bittikten sonra 41,5 Kr / SMS 41,5 Kr / SMS 41,5 Kr / SMS

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

10.02.2012 tarihinden sonra faturalı ya da faturasız bir tarifeden diğer operatöre numarasını taşıyıp veya Avea’nın faturasız tarifelerine geçip sonrasında tekrar “Muhteşem Tarifeler”e gelen müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL (KDV Dahil) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz

Tarifenizde, 444 ile başlayan** aramaların yurt içi ücretlendirmesi görüşme başına 40 kuruştur.

Muhteşem 15’lik Tarife Taahhütnamesi için tıklayınız!
Muhteşem 25’lik Tarife Taahhütnamesi için tıklayınız!
Muhteşem 35’lik Tarife Taahhütnamesi için tıklayınız!

Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

** Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 444 1 500 ve 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, görüşme başına 45 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

>>> Detaylar

  • Tarifeler, yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız Avea tarifelerinden yapılacak geçişlere açıktır. Faturalı Avea tarifelerinden Muhteşem Tarifeler’e geçiş yapılamamaktadır.
  • Her yöne 250 dakika ve 1.000 SMS sunan Muhteşem 15’lik Tarife’de aylık ücret ilk 6 ay boyunca 15 TL, sonrasında 18 TL’dir. Her yöne 600 dakika ve 1.000 SMS sunan Muhteşem 25’lik Tarife’de aylık ücret ilk 6 ay boyunca 25 TL, sonrasında 28 TL’dir. Her yöne 900 dakika ve 1.000 SMS Muhteşem 35’lik Tarife’de aylık ücret ilk 6 ay boyunca 35 TL, sonrasında 38 TL’dir. Abonelik esnasında taahhüt veren müşteriler için aylık ücret 12 ay boyunca değişmeyecektir.
  • 10.02.2012 tarihinden sonra faturalı ya da faturasız bir tarifeden diğer operatöre numarasını taşıyıp veya faturalıdan Avea’nın faturasız tarifelerine geçip sonrasında tekrar “Muhteşem Tarifeler’e gelen müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL (KDV Dahil) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır.
  • Taahhüt veren müşterilerin; aktivasyon tarihinden itibaren ikinci 6 aylık sürede hattını iptal ettirmesi, numarasını diğer operatöre taşıması veya faturasız bir tarifeye geçmesi durumunda son faturalarına, yararlanılan toplam indirim tutarı kadar ceza yansıtılacaktır.
  • Taahhüt veren müşterilerin; aktivasyon tarihinden itibaren ikinci 6 aylık sürede Avea’nın başka bir faturalı tarifesine geçmesi durumunda, geçişin gerçekleştiği aydan itibaren aylık ücret indirimi verilmeyecektir ve taahhüt süresi devam edecektir. Geçmiş olduğu diğer faturalı tarifedeyken toplam taahhüt süresi dolmadan hattını iptal ettiren, numarasını diğer operatöre taşıyan veya faturasız tarifelere geçen müşterilerin son faturalarına, yararlanılan indirim tutarı kadar ceza yansıtılacaktır.
  • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsar.
  • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Ücretsiz yurt içi dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data ve WAP aramalarını kapsamamaktadır. 444 ile başlayan numaralar (Avea Müşteri Hizmetleri hariç), görüşme başına 40 kr’den ücretlendirilir.
  • Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya aylık tarife ücretinin tamamı yansır. Yeni aktivasyon, faturasız hattan faturalı hatta geçiş sonrası çıkan ilk faturaya ise 15 günden fazla kullanım yapılmış ise aylık tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapılmış ise kullanılan gün ile orantılı aylık tarife ücreti yansır.

>>> Sıkça Sorulan Sorular

 Tarifelerden Hangi Müşterilerimiz Yararlanabilirler?
Tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız Avea tarifelerinden geçiş yapılarak kayıt olunabilmektedir. Faturalı Avea tarifelerinden geçiş yapılamamaktadır.
Birbirinden avantajlı faturalı tarifelerimizi avea.com.tr/Bireysel Faturalı Tarifeler bölümünden inceleyebilirsiniz.

 Tarifelerin Aylık Ücretleri Ne Kadardır?
Muhteşem 15’lik Tarife aylık ücreti: Numara taşıma, yeni abonelik ve faturasız tarifelerden geçişte ilk 6 fatura dönemi boyunca 15 TL, sonrasında 18 TL’dir. Abonelik esnasında taahhüt veren müşteriler için tarife aylık ücreti 12 ay boyunca 15 TL olarak uygulanacaktır. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

Muhteşem 25’lik Tarife aylık ücreti: Numara taşıma, yeni abonelik ve faturasız tarifelerden geçişte ilk 6 fatura dönemi boyunca 25 TL, sonrasında 28 TL’dir. Abonelik esnasında taahhüt veren müşteriler için tarife aylık ücreti 12 ay boyunca 25 TL olarak uygulanacaktır. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

Muhteşem 35’lik Tarife aylık ücreti: Numara taşıma, yeni abonelik ve faturasız tarifelerden geçişte ilk 6 fatura dönemi boyunca 35 TL, sonrasında 38 TL’dir. Abonelik esnasında taahhüt veren müşteriler için tarife aylık ücreti 12 ay boyunca 35 TL olarak uygulanacaktır. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

10.02.2012 tarihinden sonra faturalı ya da faturasız bir tarifeden diğer operatöre numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelere geçip sonrasında tekrar “Muhteşem Tarifeler”e gelen müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL (KDV Dahil ) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır.

 Tarifeler Kapsamında Aylık Kaç Dakika Konuşma Süresi ve SMS Sunuluyor?
Muhteşem 15’lik Tarife ile aylık yurt içi her yöne 250 dakika ve 1.000 SMS, Muhteşem 25’lik Tarife ile aylık yurt içi her yöne 600 dakika ve 1.000 SMS ücretsiz sunulmaktadır.

 Numara Taşıma Yoluyla Tarifeye Nasıl Kayıt Olunur?
Avea bayilerine giderek numara taşıma için nüfus cüzdanı ve adınıza kayıtlı son 2 aya ait sabit faturanızı göstermeniz veya kredi kartıyla otomatik ödeme talimatı vermeniz, geçiş formunu doldurmanız ve Muhteşem Tarifelerden birine kaydolmak istediğinizi söylemeniz yeterli.

 Tarife Kapsamında Sunulan Ücretsiz Dakikalar ve SMS’ler Tükendikten Sonra Ücretlendirme Nasıl Yapılır?
Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar tükendikten sonra 41,5 Kr/dk, SMS’ler tüketildikten sonra 41,5 Kr/SMS ile ücretlendirme yapılır. Kullanılmayan ücretsiz dakikalar ve SMS’ler fatura döneminin sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.

 SMS Ücreti Ne Kadardır?
41,5 Kr / SMS’tir.

 Tarife Kapsamında Ne Kadar Ücretsiz Dakika Kaldığı Nasıl Öğrenilebilir? Ne kadar dakika kaldığı ile ilgili bir SMS gönderiliyor mu?
Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, “SES” yazıp 6000’e SMS göndererek kalan dakika bilgisini ÜCRETSİZ öğrenebilirsiniz. Her yöne dakikalarınızın %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

 Tarife Kapsamında Ne Kadar Ücretsiz SMS Kaldığı Nasıl Öğrenilebilir? Ne kadar SMS kaldığı ile ilgili bir SMS gönderiliyor mu?
Fatura döneminizde kalan dakikanızı, “SMS” yazıp 6000’e SMS göndererek kalan SMS bilgisini ÜCRETSİZ öğrenebilirsiniz. Her yöne dakikalarınızın %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

 Kalan Ücretsiz Dakikalar ve SMS Sonraki Fatura Dönemine Devreder mi?
Kullanılmayan dakika ve SMS’ler fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s